KIM JESTEŚMY:

Gold Nieruchomości jest marką, która od 2017 roku z powodzeniem działa na rynku pośrednictwa nieruchomości w Lesznie. Proponujemy tylko sprawdzone oferty mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych, a nasi doradcy zapewniają możliwość przemyślanego i świadomego zakupu idealnej nieruchomości.

CEL:

Naszym głównym celem jest wysoka jakość usług i spełnienie oczekiwań klienta oraz dopasowanie idealnej oferty do jego potrzeb. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych klientów.

 

                   

 

    

ZASIĘG DZIAŁANIA:

W naszym biurze w Lesznie w województwie wielkopolskim nasi klienci mają możliwość zapoznania się z ofertami kupna-sprzedaży, a także wynajmu mieszkań, domów, lokali usługowych z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

KORZYŚCI:

Każdy klient decydujący się na współpracę z jednym z naszych agentów może poznać, porównać, wybrać i dopasować oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, a także uzyskać profesjonalną i bezpłatną pomoc eksperta finansowego w zakresie uzyskania finansowania zakupu nieruchomości, a także ubezpieczenia jej od ognia i innych zdarzeń losowych.